π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$2.38
Original: $6.81
-65%E14 - 5W Led - Opalβ
$6.81
$2.38The Story
| Watt | 4W |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 2700 (Warm White) |
| Lumen | 400 |
| Life | 15,000 hour |
| Input | 220-240V AC |
| CRI (Ra) | Β >= 80 |
| Height | 80mm |
| Depth | 45mm |
| Finish | Opal |
Description
| Watt | 4W |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 2700 (Warm White) |
| Lumen | 400 |
| Life | 15,000 hour |
| Input | 220-240V AC |
| CRI (Ra) | Β >= 80 |
| Height | 80mm |
| Depth | 45mm |
| Finish | Opal |























