Original: $340.37
-65%$340.37
$119.13The Story
| Dimensions | 56cmL x 54cmW x 81cmH |
| Seat Height | 48cm |
| Arm Height | 67cm |
| Seat Depth | 52cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel legs(matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Dimensions | 56cmL x 54cmW x 81cmH |
| Seat Height | 48cm |
| Arm Height | 67cm |
| Seat Depth | 52cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel legs(matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |

























