Original: $367.60
-65%$367.60
$128.66The Story
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
























