π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$2.86
Original: $8.17
-65%E27 - Bulb - Opalβ
$8.17
$2.86The Story
| Watt | 5W |
| Dimmable | YES |
| Kelvin | 2700 (Warm White) |
| Lumen | 400 |
| Life | 20,000 hour |
| Input | 220-240V AC |
| CRI (Ra) | >= 80 |
| Height | 135mm |
| Depth | 95mm |
| Bulb type | E27 bulb - opal |
| Weight |
Description
| Watt | 5W |
| Dimmable | YES |
| Kelvin | 2700 (Warm White) |
| Lumen | 400 |
| Life | 20,000 hour |
| Input | 220-240V AC |
| CRI (Ra) | >= 80 |
| Height | 135mm |
| Depth | 95mm |
| Bulb type | E27 bulb - opal |
| Weight |
























