🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$1.91
Original: $5.45
-65%Led G9 Bulb - Warm White—
$5.45
$1.91The Story
| Watt | 3W |
| Bulb base | G9 |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000 (Warm white) |
| Lumen | 190 |
|
Life |
20000 hours |
| Input | 220-240V AC |
| CRI(Ra) | >= 80 |
| Height | Â 54mm |
| Depth | 16mm |
Description
| Watt | 3W |
| Bulb base | G9 |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000 (Warm white) |
| Lumen | 190 |
|
Life |
20000 hours |
| Input | 220-240V AC |
| CRI(Ra) | >= 80 |
| Height | Â 54mm |
| Depth | 16mm |
























